• Yeni bir nesil,yeni bir soluk yolunda dünya standartlarına eş değer hizmetler

Hakkımızda

Geleceğe dönük çağdaş konut projeleri inşa etmek için dur durak bilmeden çalışan bir firma olarak misyonumuzu, “insanların yaşam amaçlarını karşılayan en önemli unsurlardan mutluluk, huzur ve güven ortamında hissedebilecekleri yaşam alanları yaratmak” olarak hedefledik.

Avrasya Construction olarak çevre bilincine verdiğimiz önem ile doğaya ve insana dost yapılar fikirlerimizdeki en temel değerlerdir. Gelecek ve sosyal unsurları ele alarak müşterilerimize dünya standartlarında Avrupai bir hizmet sunmak için tüm inşaat ve yapı malzemelerimizi dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmiş ve gelişmekte olan; şirket bünyemizle aynı hedefin ışığında yürüyen iştiraklerimizle en ince ayrıntısına kadar çözümleyip seçiyor ve kullanıyoruz.

Biliyoruz ki hayaller beklemeye gelmez ve bizler en önemlisini yaparak müşterilerimize vaat ettiğimiz projeleri en kısa sürede teslim ediyor, hayallerinizi aksatmadan gerçekleştiriyoruz. Hızımız Kalitemiz Şeffaf ve Dürüst duruşumuz müşterilerimize güven veren en temel yapı taşlarımızdır.

Tüm iş ve hizmetlerimizde dünya inşaat gündeminin nabzını tutarak hareket ediyor ve kaliteden ödün vermeden ülkemizin bekası için çalışmamız gerektiğini biliyoruz ve bu uğurda devam ediyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı
FUAT KARATOPRAK


Misyon ve Vizyon

Amacımız estetik ve işlevsel açıdan en iyi çözümlerle alışıla gelmişin dışında farklı bir tasarım oluşturmak, müşterilerimizin koşulsuz mutluluğunu ve hayallerindeki yaşamı sağlarken çalışanlarımızla da mükemmel bir kimyada refah ortamı yaratarak kazan kazan yöntemiyle hizmet vermektir. Çünkü biliyoruz ki mutluluk bulaşıcıdır. Mutlu insanlar mutlu insanları oluştururlar.. İnsanoğlu olarak günün sonunda huzura kavuşacağımız yer hep evimizdir.

Avrasya Construction