• Yeni bir nesil,yeni bir soluk yolunda dünya standartlarına eş değer hizmetler

Avrasya Construction İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kürklü’den Kıbrıs Emlak Merkezi’ne özel Kıbrıs’ta yatırım değerlendirmesi!

Kıbrıs inşaat sektörünün en iyileri Kıbrıs Emlak Merkezi’nde…

Avrasya Construction İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kürklü ile Girne konut projelerini ve yeni yatırımlarını konuştuk. İşte detaylar…

Kıbrıs’ta yatırım her zaman kazançlı. Fakat yatırımcılar artık daha bilinçli.

Sadece ilanı görüp satın alma dönemi geride kaldı.

Yatırımcı projeyi yapan firmayı tanımak, ticari yaklaşımını anlamak, geçmiş projelerini incelemek, gelişmeleri de yakından takip etmek istiyor.

İşte tüm bu isteklere cevap veren tek portal Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, Kıbrıs inşaat sektörünün nabzını tutmaya devam ediyoruz.

 

Sektördeki gelişmeleri, başarı hikayelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bugün Girne’ye uzanıyoruz.

Girne konut projelerini arayanların karşısına sık sık çıkan bir firmaya, Avrasya Construction firmasına gidiyoruz.

Konuğumuz Avrasya Construction İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kürklü.

Firmayı, mevcut projelerini ve yeni yatırım planlarını konuşacağız Abdullah Bey ile…

 

 

“BİLİYORUZ Kİ, MUTLULUK BULAŞICIDIR” 

Avrasya Construction neler yapıyor?

Avrasya Group firması olarak birçok sektörde faaliyet göstermekteyiz ama öncelik olarak inşaat sektörü tabi ki.

Bu sektörde ilerlerken estetik ve işlevsel açıdan en iyi çözümlerle alışıla gelmişin dışında farklı bir tasarım oluşturuyor, müşterilerimizin koşulsuz mutluluğunu ve hayallerindeki yaşamı sağlarken çalışanlarımızla da mükemmel bir kimyada refah ortamı yaratarak kazan kazan yöntemiyle hizmet veriyoruz.

Çünkü biliyoruz ki mutluluk bulaşıcıdır. Mutlu insanlar mutlu insanları oluştururlar. İnsanoğlu olarak günün sonunda huzura kavuşacağımız yer, evimizdir. Evde mutluluğu yakalarsak her alanda mutlu ve başarılı oluruz. Bu yüzden bu ilkeden yola çıkarak mutlu evler, mutlu insanlar ve sonunda mutlu bir ülke ve bunlarla beraber gelen başarılarla ülkemizin refahına ve bekasına katkıda bulunmak için, daha iyi bir gelecek için, çocuklarımız için konutlarımızı sizlerin gönlüne en içten şekilde hitap edecek şekilde tasarlıyoruz. Yani biz sizler için çalışıyoruz Avrasya Construction ailesi olarak yaptığı işten büyük keyif alan bir ekibiz ve haliyle ortaya da hep kaliteli ve etkili işler çıkıyor. Kısa ve öz olmak gerekirse Avrasya Construction gelişiyor, geliştiriyor ve öncü olmaya devam ediyor.

 

 

24 AY 0 FAİZ AVANTAJI

Mevcutta satışta olan projeler nelerdir, özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Avrasya City projemizde 24 Ay 0 Faiz bankasız, kefilsiz ve faizsiz taksit imkânı olan bir kampanyamız bulunmaktadır. %25 Peşinat ile kalan tutarı 24 Ay taksitlendirebiliyoruz.

Şehrin içinde hayat dolu bir konumda eşsiz dağ ve deniz manzaralı, çarşıya, alışveriş merkezlerine, okul ve pazara yürüyüş mesafesinde bir yaşam alanı sahiplerini bekliyor.

1+1, 2+1, 3+1 toplam 7 blok 155 daireden oluşan muhteşem bir proje.

7/24 site güvenliği, sinema salonu, yüzme havuzu, basketbol sahası, oyun parkı, Türk hamamı, açık ve kapalı otopark, market ve yürüyüş parkurları ile şehrin içinde şehir sunuyoruz.

Avrasya Elite projemiz 2 blok ve 41 daireden oluşuyor.

Tüm yatak odalarında gömme dolap, seramik veya laminant parke, PVC çift camlı pencereler, PVC çift camlı kapılar, kapalı otopark, internet altyapısı, uydu altyapısı, modern asansör, interkom sistem özellikleri bulunuyor.

1+1 49.900,00 GBP’den başlayan fiyatlarla alıcılarımıza sunulmuştur.

Avrasya GoldGirne merkezde 1 blok, 4 dükkân ve 27 daireden oluşuyor. Kiralanmak üzere ticari iş merkezi olarak inşa ettiğimiz bu eşsiz projemiz  sahiplerini bekliyor.

 

 

LÜKS VİLLA PROJESİ İÇİN GERİ SAYIM

Yakın vadede yeni bir proje yapmayı planlıyor musunuz?

Girne Eziç Premium bölgesinde 19 dönümlük güzel bir villa projemiz olacak. Bu projemizde doğayla dost dağ ve deniz manzarasına sahip Kıbrıs tarihinden esinlenerek modern mimarimiz ve estetiğimiz ile birleştirilerek huzurlu bir yaşam sunacağız.

 

Avrasya Construction’un genel olarak uyguladığı plan nedir?

Yatırımcılarımıza kira öder gibi ev sahibi fırsatı sunuyoruz. %10 liste üzerinde indirim kampanyamız devam etmektedir.

 

Projelerinizin ödeme konusunda kampanyaları var mı?

Hem ekonomiye katkı sağlayıp hem de inşaat sektöründe bizler de bir şekilde ekonomik krizin yatırımcılarımızın rahat atlatabilmesi için Ticaret Odası’nın yapmış olduğu kampanyaya destek verdik.

 

 

“HAYALLERİNİZİ AKSATMADAN GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Müşteriler, Avrasya Construction’u neden tercih ediyorlar?

Bizim hedefimiz insanların yaşam amaçlarını karşılayan en önemli unsurlardan mutluluk, huzur ve güven ortamında hissedebilecekleri yaşam alanları yaratmak ve bunu yaratırken de estetik, kalite ve uygun fiyat politikasından kopmamak. Geleceğe dönük çağdaş konut projeleri inşa etmek için dur durak bilmeden çalışan bir firmayız. Avrasya Construction olarak çevre bilincine verdiğimiz önem ile doğaya ve insana dost yapılar fikirlerimizdeki en temel değerler. Gelecek ve sosyal unsurları ele alarak müşterilerimize dünya standartlarında Avrupai bir hizmet sunmak için tüm inşaat ve yapı malzemelerimizi dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmiş, şirket bünyemizle aynı hedefte yürüyen iştiraklerimizle en ince ayrıntısına kadar çözümleyip seçiyor ve kullanıyoruz.

Avrasya Construction olarak tüm projelerimizi 25 yıllık tecrübemiz ile estetik, kalite ve teknolojiyi harmanlayarak tasarladık. Biliyoruz ki hayaller beklemeye gelmez ve bizler en önemlisini yaparak müşterilerimize vaat ettiğimiz projeleri en kısa sürede teslim ediyor, hayallerinizi aksatmadan gerçekleştiriyoruz.  Yatırımcılarımızın satış öncesi ve satış sonrası yanında olduk olmaya da devam ediyoruz. Bu görev ise Avrasya Group’un bünyesinde olan “3K Management Hizmetleri” firmamız tarafından yapılıyor. Firmamız müşteri hizmet odaklı çalıştığı için bütün müşterilere aynı memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Alıcılarımızın mağdur olmaması için yatırımın en başından en sonuna kadar her süreçte kendi bünyemizce ilgilenmekteyiz.

Hızımız, kalitemiz şeffaf ve dürüst duruşumuz müşterilerimize güven veren en temel yapı taşlarımızdır. Tüm iş ve hizmetlerimizde dünya inşaat gündeminin nabzını tutarak hareket ediyor ve kaliteden ödün vermeden ülkemizin bekası için çalışmamız gerektiğini biliyoruz ve bu uğurda devam ediyoruz. Bu yüzden tercih ediliyoruz.

 

“FIRSATI KAÇIRMAYIN”

Gayrimenkul yatırımı yapacak kişilere tavsiyeleriniz nelerdir?

KKTC’nin gelişim potansiyeline açık olması ve ekonomisinin iki ana lokomotif sektörü olan turizm ve eğitim sektörü hızlı bir şekilde gelişiyor. Bu da inşaat sektörüne ayrı bir ivme kazandırıyor. KKTC’nin enerji koridorunun üzerinde olması ekonomisine uzun vadede çok büyük katkılar sağlayacaktır.

Okuyucularımıza gönül rahatlığıyla KKTC’nin gelişime ve yatırıma açık bir yer olduğunu yatırımlarını çok kısa bir sürede amortisman edeceğini ve fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. Yatırımcıları KKTC’ye davet ediyor ve grubumuzun sunduğu farklı konseptlerdeki projelere bir göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

“KKTC AŞIĞIYIM”

Abdullah Kürklü kimdir?

1981 yılında Sivas şehrinde doğdum.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti aşığı bir insanım bu ülkeyi insanını coğrafyasını çok seven ve hizmet eden birisiyim. Lise öğrenimi Kayseri Pınarbaşı Lisesi’nde üniversite öğrenimimi ise Girne Amerikan Üniversitesi’nde tamamladım.

Sektöre hız kesmeden giriş yapmış atılımcı bir karakterim. Sektörde başarılı işlere imza atmış her arkadaşımız gibi bizlerinde başladığında sadece fikirleri ve gençliği vardı ama hep aklımızı kullandık çok çalıştık bu uğurda yaşadık, düştük kalktık düşene el uzattık ilk önce iyi insan olmak için yaşadık.

İnsanları anladık empati kurduk insanların halini derdini dinledik anlayışlı hoşgörülü olduk, sabrettik, azmettik, kalite dedik, güven dedik, ülkemizi geliştirmeye insanlara iyi hizmet vermeye çizgimizi bozmamaya yemin ettik ve tüm bu değerler manzumesi birleştiğinde biz, biz olduk.

Bundan sonra da biz olmaya devam edeceğiz.

 

Kaynak: Kıbrıs Emlak Merkezi